Defolu sandviç panel 2. kalite sandviç paneller FİYATI: 350 TL

ikinci el ya da defolu sandviç panel ucuz fiyata satılmaktadır. 1000 adet szö konusu üründen satılmaktadır. Fabrika da üretim aşamasında ufak tefek arızalı olan, ufak tefek defosu olan ama sıfır ve hiç kullanılmamış panellere 2k İkinci kalite panel diyoruz. Kısaca açıklamak gerekirse 2. kaliteye düşmüş panellerdir.

1000 adet defolu sandviç panel piyasanın en ucuz fiyatatına sahibinden En fazla hatası saç eklenmiş olması yada köpük kenarlara taşması olarak belirtilebilir. Daha fazla ayrıntı için Artar 5 sanayi sitesinde ki dükkanımıza uğramanız gerekmektedir.

defolu sandviç paneller 2. kalite paneller muhtelif boylardadır. 25-50 cm den başlar bazen 10-12 metreye bazen de 15 metreye kadar 2. kalite panel çıkabilir.

İkinci kalite defolu sandviç paneller sıfır panel fiyatını yukarıda bulabilirsiniz. İkinci kalite çatı ve cephe panellerimiz hiç kullanılmamış ürünlerdir. defolu sandviç panel, Genel olarka üretim esnasında ufak tefek köpük eksikliği yada saç eklemesi yapılmış panellerden oluşur. 2. kalite panellerin fiyatı daha ucuz olduğu için hemen tükenmektedir.

İKİNCİ KALİTE YA DA  defolu sandviç PANELLERİN ADETAYLARI; VE ÜRÜN RESİMLERİNİN BAZILARI AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

DEFOLU ÇATI ELEMANLARI MUHTELİF KISA VE UZUN BOYLARDADIR.
Kullanım Yeri Çatı ve Cephe-Siding
Kapatır Eni 1000 mm
Muhtelif Boylarda 0,25 metre
Maksimum Boy 15 mt
Poliüretan Yoğunluk (EN 1602) 36-40 (±2) kg/m³
Poliüretan Kalınlığı 0,30-0,60 mm
Yanmazlık Sınıfı (EN 13501) B2
Metal Tipi Boyalı Galvaniz Sac
Üst Metal Kalınlığı Muhtelif
Alt Metal Kalınlığı Muhtelif

FİYATI: 350 TL